"Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Заречный ауылының жалпы орта білім беретің мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа села Заречное отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области"

Соцсети

Смотреть все>>>

Есеп беру қашықтықтың 2-ші маусымын өткізу мектеп алаңы «Звездочка» «Зареченка орта мектебі» КММ

Жаз - бұл ойындар мен ойын-сауықтың уақыты. Бұл уақытта әр бала жыл бойына жиналған стрессті жеңілдетіп, денсаулығын қалпына келтіріп, жұмсалған күшті толықтыруы керек. Ата-аналар үшін жазғы демалыстың балалар үшін қауіпсіз болуы маңызды.

Балалардың жазғы демалысын және жұмыспен қамтылуын ұйымдастыру мақсатында «Зареченская орта мектебі» КММ базасында «Звездочка» қашықтан мектеп ойын алаңы ұйымдастырылды.

Жазғы мектеп алаңының қызметі 2020 жылдың жазғы кезеңінде студенттерді жұмысқа орналастыруға сәйкес ұйымдастырылды. Мектеп жанындағы лагерьдің екінші маусымының ұзақтығы - 10 күн. Балалар 7 жастан 10 жасқа дейін.

«Звездочка» жазғы ойын алаңының басты мақсаты - балалардың жақсы демалуын, денсаулығын жақсартуды және шығармашылық дамуды қамтамасыз ететін оңтайлы жағдайлар жасау.

Осы мақсатқа жету үшін келесі міндеттер шешілді:

- балалардағы жалпы аурулардың алдын-алуға байланысты сауықтыру шаралары жүйесін ұйымдастыру;

- салауатты өмір салтын қалыптастыру дағдыларын нығайту;

- балалардың шығармашылық әлеуетін ашу;

- қарым-қатынастың әр түрлі түрлерін дамыту.

Әр күн сайттың жұмыс жоспарына сәйкес өткізілді. Тақырыптық іс-шаралар, сауықтыру іс-шаралары, жақсы уақытты өткізуге қажет барлық нәрсе

Мектеп алаңы 9.00-ден 11.00-ге дейін жұмыс істейді. Аяқталған тапсырмалар 22.00-ге дейін қабылданды, бұл жұмыста көптеген балалардың ата-аналары болды.

Мектептегі ойын алаңында әр күн тақырыпқа айналды. Балалар көптеген жаңа нәрселерді үйренді, берілген тапсырмаларды орындады. Студенттер тақырыптық шоколад күнін ұмытпады, онда олар ашылу тарихымен танысты. 2 маусымда керемет күн - Астана күні аяқталды. Балалар өлең оқып, мерекеге суреттер салды.

Әр күн қызықты тапсырмалар мен викториналарға толы болды.

Карантин кезеңіндегі барлығымыздың басты міндетіміз - студенттерге мінез-құлық ережелерін, денсаулығымызды және жақындарымыздың денсаулығын қалай сақтау керектігін еске түсіру және тағы бір рет түсіндіру. Осы тақырып бойынша викториналар, карантин кезіндегі және су объектілеріндегі тәртіп ережелері туралы нұсқаулар болды.

Мектеп басшыларының жұмысын айтпағанда мүмкін емес. Балалардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетін қалыптастыру бойынша «Адал Урпак» үйірмесінің жұмысы жалғасуда. (қашықтан WhatsApp мессенджері арқылы)

Сайттың өміріне белсенді қатысқаны үшін барлық балалар өздерін шығармашылық тұрғыдан дамыған, зияткерлік қабілеттерін көрсете білді және атап өтіп, мақтау қағаздарымен марапатталды.

Жаңартылған күні: 24.07.2020 12:03
Құрылған күні: 24.07.2020 12:03